בניית אתר וורדפרס בחפיף -

בניית אתר וורדפרס בחפיף

WebDigital | וובדיגיטל עיצוב ופיתוח אתרים

וואלה, בניית אתר וורדפרס בחפיף זו לא משימה קשה במיוחד. מי שקצת מבין בפלטפורמה יכול להקים אתר כמעט בחינם, עם יד אחת וגם בלי למצמץ.

נהיה די פופולרי לשמוע ולהשמיע את המנטרה הזו "כל אחד יכול לבנות אתר בוורדפרס עם קצת הכוונה".  מי שמאמין שהוא יוכל לבנות אתר וורדפרס אחרי צפייה בסרטון ביוטיוב – מוזמן לנסות.

ובאמת יש סבירות מסוימת שהוא ייצא בסוף עם אתר.

אבל השאלה הנשאלת היא… עם איזה אתר בדיוק!

כי לבנות אתר איכותי זה כבר עניין אחר לגמרי.

בגלל שוורדפרס זו מערכת קוד פתוח, לפעמים נדמה שכל נער/ה שראו כמה סרטונים ביוטיוב יכולים לבנות לכם אתר, והם גם יעשו לכם את זה במחיר רצפה. רבים מלקוחותינו הגיעו אחרי ניסיון מר עם נותני שירות כאלה.

בעינינו לבנות אתר בחפיף זה לא מקצועי והאמת שגם לא כל כך הגון. מוכרים לכם פנטזיה ואתם מקבלים בסוף טרנטה.

 

בניית אתר וורדפרס בחפיף – איך מזהים כבר בשלב הצעת המחיר?

  1. הצעת המחיר מאוד בסיסית ולא מפורטת.

יש בה כמה שורות, אולי היא אפילו נשלחת אליכם כהודעת טקסט בפייסבוק או בווטסאפ. היא לא מוגשת על מסמך רשמי של העסק. לא מוזכרים בה מחקר מתחרים או איפיון.

 

  1. האתר הוא בעלות נמוכה מאוד.

מובטח לכם אתר בכמה מאות או אלפי שקלים בודדים. בואו שנייה נדבר דוגרי. אתר תדמית איכותי לא יכול לעלות פחות מכמה אלפי שקלים (לא מאות, אלא אלפי שקלים) ואתר חנות איכותי יעלה בוודאות כמה אלפי שקלים ומעלה, תלוי במורכבות האתר ובכמות העבודה (כמה מוצרים יש לכם ואם אתם מעלים אותם לבד או רוצים שהצעת המחיר תכלול העלאת מוצרים וכו')

 

  1. מובטח לכם שהאתר עולה לאוויר תוך כמה שעות או ימים.

בניית אתר בחפיף היא עבודה של קופי-פייסט, העתק-הדבק. היא מאוד זולה ולכן מי שבונה לכם את האתר לא יפנה זמן למחשבה או מחקר מה נכון לאתר שלכם, לתחום שלכם, מה הולך היום בבניית אתרים. פלטת צבעים, מבניות… כלום. כדי שהעבודה על האתר שלכם תהיה לו רווחית, המטרה שלו תהיה לתקתק את האתר ולסיים אותו הכי מהר שאפשר.

 

  1. האתר מבוסס תבנית קיימת.

יש לוורדפרס אינספור תבניות עיצוב מוכנות מראש, חלקן בחינם וחלקן (הטובות) בתשלום.

רוב בוני האתרים משתמשים בתבניות חינמיות או בתבנית שרכשו ויכולים לשכפל עד אינסוף. מה הקאץ'? צריך לוודא שהתבנית מעודכנת, כדי שהיא לא תיצור לכם באגים בשנייה שתתחילו לעבוד איתה. צריך לוודא שהיא לא כוללת תוספים מיותרים שיכבידו על האתר. ואם תשאלו אותנו – ממש כדאי שהיא תהיה תבנית שמותאמת לתקופה, שדף הבית שלה תואם למטרות האתר, לתחום שלכם ולעסק הספציפי שלכם. אם כבר אתם מסכימים לבנות אתר אם תבנית מוכנה… ושימו לב שלא חסרים בה פיצ'רים שנחוצים לכם. כי ברוב הפעמים בונה אתרים כזה לא יידע להוסיף דברים וינסה להוריד אתכם מהרעיון או פשוט יגיד לכם את האמת, שקיבלתם מה ששילמתם עליו. או במילים אחרות: תאכלו את מה שבישלתם.

 

5. נעדרים ממנו מרכיבים מהותיים

אתר שבנוי נכון הוא אתר שמותאם לSeo (אופטימיזציה למנועי חיפוש), יש לו תעודת SSL והוא מונגש במידת מספקת לרמתו. סורי, לא מאמינות שאתר בחפיף ייתן דעתו על הפרמטרים הללו.

 

פערים בין הרצוי למצוי

שילמתם בזול על אתר בסיסי, תהיו ריאליים… אל תצפו לקבל מרצדס. רוב הסיכויים שאחרי שתקבלו את האתר תתחילו להרגיש בפערים בין הרצוי למצוי. פעמים רבות בשלב השימוש הראשוני בעלי עסקים רבים מתחילים לחוות תקלות, קריסות, באגים. לפתע הם קולטים שגרסת המובייל של האתר ממש על-הפנים. כלומר, שהוא לא ממש רספונסיבי. כאן אנחנו מסבירות למה רספונסיביות זה דבר סופר-סופר-חשוב.

פעמים אחרות מתחילים לחפש מישהו מקצועי שיסיים להם את האתר ושיידע להביא אותו לרמה גבוהה יותר. זה כבר כרוך בעלויות פיתוח נוספות.

במקרי קיצון לקוחות הגיעו אלינו מיד אחרי שסיימו לבנות להם את האתר במקום אחר, וביקשו מאיתנו לבנות להם אתר מ-ח-ד-ש, כי האתר מלא בתקלות, או כי האתר ממש לא יפה, או כי אין בו דברים שהם ביקשו ולא נתנו להם מענה… יכולות להיות לכך אלף סיבות שונות ומגוונות.

 

בניית אתר וורדפרס בחפיף – לסיכום:

בעלי עסקים שבחרו לבנות אתר בזול מגלים אחרי מפח-נפש בלתי רגיל שמה שידוע בעסקים מאז ומעולם תקף גם כאן: הזול הוא היקר.

לא צריך להיות פרופסור כדי להסיק שעבודה טובה, יסודית ואיכותית עולה כסף. העובדה הזו לא משתנה אף פעם באף תחום.

לבנות אתר בזול זה ממש כמו לבנות אתר בחינם. ואתר בחינם זה אתר לחינם.

אתם לא מקימים אתר לעסק לחינם, נכון? יש לאתר שלכם מטרות!

אתם מקימים אותו כדי שיביא לקוחות, שיביא עבודה, שיכניס כסף. או פשוט כדי להעצים את הנוכחות שלכם באונליין.

מציעות לכם לעשות את זה עם אנשי מקצוע.

 

עכשיו הכדור בידיים שלכם.

 

רוצים לשמוע עוד?

צרו קשר ונשמח מאד ללוות גם את הפרויקט שלכם להצלחה!

תבנית פוסט | וובדיגיטל עיצוב ופיתוח אתרים

אולי יעניין אותך