אודות

נעים להכיר

אנחנו וובדיגיטל, סטודיו בוטיק לבניית אתרים מכל הסוגים – חנויות וירטואליות, אתרי שיווק שותפים, אתרי תדמית, דפי נחיתה ועוד.

הסטודיו שלנו מספק שירותים לכל סוגי העסקים ומתמצא במיוחד בבניית אתרים מבוססי פלטפורמת וורדפרס.

אנחנו מתמחות בכל שלבי הפיתוח, לרבות אפיון, עיצוב ממשק משתמש וכתיבת קוד PHP איכותי.

ניתן לקבל דרכנו שלל שירותים מכל קשת עולם ה- WEB לרבות עיצוב אתרים, אחסון אתרים וקידום.

אנו נותנות גם שירותי תחזוקה נקודתיים ושדרוגים לאתרים, כמו גם העברת אתרים בין סוגי הפלטפורמות השונות, רענון אתר ישן ומתיחת פנים.

בעבודתנו אנו שמות דגש רב על שפת עיצוב עכשווית וכן על הנגשת אתרכם לכל סוגי המבקרים, תוך הקפדה על התקנים העדכניים של גוגל.

אנו בונות עבורכם את האתר בצורה מודולרית ומסודרת המאפשרת שדרוגים עתידיים בצורה קלה ויעילה.

אחרי הקמת האתר והעברתו לידיכם תגלו הקפדה על נוחות מירבית למשתמש הקצה ביצירת ממשקים מותאמים אישית וכלי ניהול מתקדמים וידידותיים למשתמש.

אם תחפצו לתחזק את האתר בעזרתנו, נוכל להציע לכם שירותים נלווים לפי צרכיכם.

צוות וובדיגיטל

שירה קסם – אחראית על כל הפן הטכני והטכנולוגי לרבות הקמה ופיתוח. בוגרת קורס  .NET וגם קורס וובמאסטר בג'ון ברייס. אוטודידקטית בנפשה, מדברת PHP שפת-אם ומסבירנית מלידה. אם יש לכם שאלות על בניית אתרים, היא הכתובת שלכם.

אתי מואס – אחראית על כל הפן הויזואלי לרבות תכנון, איור ועיצוב. בוגרת בצלאל במחלקה לאמנויות המסך. אוהבת להרחיב אופקים מנטלית וגיאוגרפית, חובבת סדרות מתח, כתבנית מלידה. אם יש לכם תשובות על משמעות הקיום האנושי, היא הכתובת שלכם.

יחד איתנו עובדות בשיתוף פעולה עוד כמה נשים מוכשרות מאוד שאמונות בעיקר על בניית אתרים בוורדפרס, כתיבה שיווקית וקידום, וכן על ניהול שיחות עומק בענייני דיומא.

נשמח ללוות גם את הפרוייקט שלכם ולראותכם בין לקוחותינו המרוצים!